Titles you rated
BridgertonRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
The OfferRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Nobody's LookingRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5