Movies
Ratings
1349
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5