Series
Ratings
73- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
UntamedRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
CallsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5