Series
Ratings
631
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
With You, Our Love Will Make It ThroughRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.0