Movies
Ratings
734
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Suzhou RiverRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 2.0
The ApprenticeRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
The WarlordsRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5