Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5