Series
Ratings
20
PricelessRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Little Television V2Rated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0