Series
Ratings
714
Their MarriageRated ★ 3.0
Under NinjaRated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Beginning After the EndRated ★ 3.0
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- PlanetesRated ★ 3.5
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 3.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
The Dungeon of Black CompanyRated ★ 3.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.0