Titles you rated
Love RerunRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The King of RomanceRated ★ 3.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5