Titles you rated
- Good BoyRated ★ 2.5
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.0- HonourRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
GoedamRated ★ 0.5
Dear XRated ★ 3.5
Heroes Next DoorRated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 2.0- CasheroRated ★ 1.0
Your Turn To KillRated ★ 1.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
ReservatetRated ★ 2.5