Series
Ratings
33
My Rosy LifeRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0