Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
RetributionRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
- Hansan ReduxRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0