Movies
Ratings
65
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0