Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0