Series
Ratings
195
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0- 국가수사본부Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
SK8 the InfinityRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 1.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0