Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Cheer UpRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
AgencyRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0