Series
Ratings
39
GleeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
MamaRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0