Series
Ratings
16
The LegendRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
12 MonkeysRated ★ 4.5
12 MonkeysRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0