Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5