Movies
Ratings
1272
RanRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0