Movies
Ratings
318
Total RecallRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5