Movies
Ratings
53
WhiplashRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.5