Series
Ratings
144
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 3.5