Movies
Ratings
366
The TerminalRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
AmélieRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5