Series
Ratings
43
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The WitchRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5