Movies
Ratings
116
Lump of SugarRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0