Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5