Movies
Ratings
485
DuneRated ★ 4.5
The OneRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0