Series
Ratings
19
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0