Movies
Ratings
15
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5