Titles you rated
HauntersRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0