Series
Ratings
412
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Pursuit of JadeRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
SirensRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5