Series
Ratings
97- RainbowRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
PluribusRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 1.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0