Series
Ratings
26
RememberRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0