Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0