Movies
Ratings
41
Crows ZeroRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5