Titles you rated
- Being HumanRated ★ 5.0
- Being HumanRated ★ 5.0
MRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0