Series
Ratings
108
Dream of the EmperorRated ★ 2.5
The DuoRated ★ 2.0
Strongest Chil-wooRated ★ 2.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 1.5
A Man Called GodRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5