Series
Ratings
132- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 2.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0