Titles you rated
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
AvalancheRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Pray Speak What Has HappenedRated ★ 5.0
Just a bit EspersRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 5.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.0