Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
9/11: One Day in AmericaRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
QueendomRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5