Movies
Ratings
58
VivariumRated ★ 4.5
BorderRated ★ 5.0
Tale of TalesRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5- Hell GateRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 5.0
Dorian GrayRated ★ 2.5
On a Magical NightRated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
Kinky BootsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0