Series
Ratings
30
New HeartRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0