Series
Ratings
36
My Sweet CityRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0