Movies
Ratings
42
Hollow ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
DreddRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 1.5
Boomerang FamilyRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
SookheeRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0