Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Kaleido StarRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0