Titles you rated
HahahaRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0