Titles you rated
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0