Series
Ratings
20
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0