Movies
Ratings
651
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 4.5
RougeRated ★ 3.5
Birds Without NamesRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Eternal SummerRated ★ 2.0
In the HouseRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 1.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0